در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 6 مرداد 1400
 • محکوم نمودن اهانت به ساحت پیامبر اکرم (ص) از سوی ریاست و کارکنان آموزشکده فنی و حرفه ای دختران سنندج

  بسم الله الرحمن الرحیم

  یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ؛کافران می‌خواهند تا نور خدا را به گفتار باطل ( و طعن و مسخره) خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند کامل و محفوظ خواهد داشت. (صف/۸)

  اهانت به ساحت مقدس پیامبراعظم صلی الله علیه واله و قرآن کریم موجب تأسف و تأثر عمیق هر انسان آزاده و موحدی است.

  این روزها شاهد بدترین نوع کینه توزی دشمنان نسبت به جامعه اسلامی و پیامبراکرم و قرآن کریم می باشیم.

  آنچه قطعی و روشن است آن است که قرآن کریم کتاب سعادت بشریت است و هرانسانی که آن را بخواند مسیر عزت و رستگاری و ظلم ستیزی را می یابد وآشنای با سیره نبوی کرامت انسانی وحقیقت را می آموزد.

  از این رو عده ای انسانهای بی خرد و کج اندیش بر این باورند که می توانند با اهانت به این مقدسات مسیرحق و بیداری انسانها را به نفع خودتغییر دهند.

  اما غافل از آن هستند دیگراین نقشه های ترسیم شده دراندیشکده های صهیونیستی جواب نخواهد داد و حقیقت آشکار خواهد شد.

  و آنچه قابل توجه است این افراد پایبند به اخلاقیات و توصیه های پیامبران عزیز ادیان دیگرهم نیستند و فقط برای تمایلات شخصی خودمی کوشند.

   از دولت و رئیس جمهور فرانسه می خواهیم دست از این رفتار وقیحانه بردارد و مسلمانان درهرکجای جهان هستند با وحدت و همبستگی خود این جنایت را محکوم کنند و این اهانت کنندگان را مورد تحریم قراردهند.

  اینجانبان ضمن محکوم کردن این اهانت از مجامع بین المللی خصوصا کشورهای اسلامی می خواهیم واکنش سریع نسبت به این موضوع داشته باشند.

  نظرات کاربران